Maloobchodní prodejny

 Nákupní středisko JaNex, Hranická ulice, potraviny JaNex, Sokolská ulice.

Původní pultový obchůdek se postupně změnil v malou samoobsluhu, která měla velký úspěch pro svou šíři sortimentu. Naše obchodní středisko provozujeme od roku 1995, kdy jsme ho koupili. V roce 2005 jsme otevřeli naši první pultovou prodejnu na Sokolské ul. Druhou jsme otevřeli v roce 2007 na Husově ul. přímo naproti gymnáziu a provozovali ji až do roku 2012.

Po celou dobu se snažíme, abychom své zákazníky dokázali uspokojit širokým sortimentem, kvalitním zbožím a osobním přístupem našich prodavaček, který tak často chybí u velkých řetězců. Naše obchodní středisko na Hranické ul. je typická sídlištní prodejna se stálými zákazníky, kteří se k nám den co den vracejí. Jsme vždy velmi spokojeni, když se objeví pro nás nový zákazník, který k nám zavítal a je velmi příjemně překvapen s jakými cenami se setkává. V poslední době jsme vyslechli pochvalu i na velmi zajímavý sortiment, který se nám daří nakupovat. Všechny naše prodejny jsou v maloobchodní síti Hruška, která často nabízí i nižší ceny než konkurenční nadnárodní řetězce.

Předností našich obchodů je především bohatý výběr vždy zaručeně čerstvého, kvalitního pečiva, které je do obchodů dováženo přímo od pece. Také pro vás připravujeme uzené farmářské speciality jako klobásy a uzenou slaninu. Zakoupit u nás můžete i pečený vepřový bůček, který je velmi oblíben na svačiny. Do budoucna chystáme pro zákazníky modernizaci prodejny, výstavbu parkoviště a instalaci automatických dveří.

Také jsme se zapojili do sítě Lyoness, díky které můžete část svých peněz, které dáváte za nákupy v naší prodejně dostat zpět. Tomuto systému se říká CashBack a funguje již několik let jak v Česku, tak na Slovensku a Polsku. Pro další informace zajděte za našimi prodavačkami, které vám rády poradí.

Přijďte se i vy přesvědčit o kvalitě, nízkých cenách a osobním přístupu.

SPLŇUJI ZÁKON O EET - Elektronická evidence tržeb v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.